Stěhování strojů

Zajišťujeme stěhování průmyslových strojů o váze až 200 tun. V oboru působíme přes 10 let a díky tomu jsme schopni doporučit vám řešení ověřené dlouholetými zkušenostmi.

Zastřešíme stěhování strojů od začátku až do konce

Demontáž strojů, pronájem jeřábu a další techniky, odpojení od energií, pojištění… To vše můžete nechat na nás. Postaráme se o kompletní stěhování strojů od A až do Z.

Přestěhujeme jakkoliv těžké a objemné stroje o váze až 200 tun

CNC stroje, lasery, ohraňovací lisy, sila, obráběcí stroje, výrobní stroje i celé výrobní linky – nadměrné rozměry ani váha pro nás nejsou překážkou.

Stěhujeme stroje nejen po ČR, ale i v Evropě nebo v zahraničí

Máme sídlo v Praze, takže pokud hledáte „stěhování strojů Praha“, jste tu správně. Pro nás ale sídlo není rozhodující – máme zakázky po celé ČR i v zahraničí. Stěhovali jsme například výrobní linku z Kladna do Egypta.

mapa s oblastí působnosti machinery movers - stěhování strojů po celém světě

Referenční projekty

V rámci stěhování zajišťujeme i další služby

Stěhování vzduchotechniky

Při stěhování celých závodů demontujeme i vzduchotechniku a poté ji dle předem připravených plánů znovu montujeme v nové hale.

Elektrotechnické práce

Postaráme se o jakoukoliv elektrotechniku – ať už o odborné odpojení strojů nebo přípravu elektrických rozvodů v novém místě.

Stavební práce

Jsme připraveni realizovat veškeré stavební práce související se stěhováním – například vyrovnání povrchu podlahy, výkopové práce pro elektroinstalaci, příprava spodní stavby aj.

Svářečské práce

Aby bylo možné přestěhovat větší předměty, např. sila, po dohodě jejich části rozřežeme a na určeném místě opět svaříme. Dále provádíme také svařovací práce při montáži konstrukce nebo výrobě plošin.

Obalový materiál

Jsme plně vybaveni veškerým potřebným materiálem pro bezpečnou přepravu strojů. Menší části připevňujeme na palety pomocí páskovacího stroje, pro větší díly a převážené stroje vyrábíme krabice i palety na míru pro konkrétní stěhování.

Uskladnění strojů

Pokud je třeba stroje na určitou dobu uskladnit (například před dokončením nové haly), zajistíme pro vás sklad a vhodným způsobem zde náklad uskladníme.

Cenová kalkulace

Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte. Domluvíme se s Vámi na konkrétním postupu, doptáme se na všechny potřebné informace a vyhotovíme pro Vás kalkulaci. Vzhledem k množství proměnných, které se liší u každého stěhování, bohužel nejsme schopni zveřejnit plošný ceník.

Využíváme moderní přepravní techniku co nejblíže místu stěhování

Jeřáby, vysokozdvižné vozíky, manipulátory a další techniku záměrně nevlastníme, ale vždy pronajímáme co nejblíže místu stěhování. Díky tomu našim klientům uspoříme značné náklady na přepravu této techniky a prostřednictvím rozsáhlé sítě našich partnerů dokážeme zajistit přístup k nadstandartnímu vozovému parku kdekoliv na světě.

Stroje přestěhujeme po souši i po moři

Zvládneme přepravit stroje nejen kamiony, ale také v námořních kontejnerech. V přístavu zajistíme překládku na nákladní loď pro převoz do zámoří, dále pak následnou vykládku a přepravu pozemní cestou do určené destinace.

Náklad pojistíme v potřebné výši. Bezpečnost je pro nás prioritou.

Před stěhováním zjišťujeme hodnotu přepravovaných strojů a vyřizujeme pojištění v odpovídající výši. Spolupracujeme s Generali Česká pojišťovna a standartní výše pojištění nákladu je 10 milionů Kč. Tuto částku v případě potřeby navyšujeme.

„Machinery Movers nás již od počátku zaujali svou kompetentností a profesionalitou, poskytli nám perfektní servis, asistenci a spolupráci při demontáži a přípravě zařízení a následně provedli transport, přesně na místa, která jsme označili, tím nám velmi usnadnili následnou montáž a oživení zařízení. Byli jsme s jejich prací opravdu velmi spokojeni, protože žádný problém pro ně nebyl neřešitelný, se vším si poradili.“

Tým LT AV ČR

Jak pracujeme

Plánování

Před stěhováním zjišťujeme hodnotu přepravovaných strojů a vyřizujeme pojištění v odpovídající výši. Spolupracujeme s Generali Česká pojišťovna a standartní výše pojištění nákladu je 10 milionů Kč. Tuto částku v případě potřeby navyšujeme.

Demontáž strojů

Stroje odpojíme od energií a demontujeme. Pomocí vysokozvižných vozíků, manipulátorů, jeřábů a další techniky je poté naložíme do kamionů a zajistíme k přepravě.

Přeprava

Vždy dbáme na pečlivé vyvážení a ukotvení strojů během přepravy, abychom zajistili maximální bezpečnost a minimalizovali riziko poškození strojů.

Montáž strojů

V cílové destinaci stroje vyložíme a pomocí profesionální stěhovací techniky přesuneme na určené místo. Zde stroje smontujeme, připojíme ve všem potřebným zdrojům energie a ve spolupráci s technickými pracovníky výrobců strojů zajistíme opětovné uvedení strojů do provozu.

Představujeme Machinery Movers

Jsme Machinery Movers

10 let zkušeností

Díky našim zkušenostem můžeme našim klientům doporučit řešení a postupy ověřené dlouholetou praxí.

Česká firma

Jsme ryze česká firma s rodinnou atmosférou.

Vstřícný přístup

Klient je pro nás vždy na prvním místě. Zakládáme si na férovém přístupu a komunikaci.

Dlouhodobá spolupráce

Při dlouhodobé spolupráci nabízíme výhodnější ceny.

Úzké zaměření

Stěhování strojů pro firemní klienty je naší specializací, ve které chceme být špičkou na trhu.

Profesionální tým

Náš tým je stálý a tvoří jej odborníci s dlouholetými zkušenostmi se stěhováním strojů.

Kontaktujte nás. Odpovíme do 24 hodin.