Stěhování strojů

Nabízíme komplexní služby v oblasti stěhování strojů. Součástí procesu je řádné odpojení od energií, demontáž, ustavení a ukotvení pro přepravu, montáž a opětovné zapojení. Vše podle předem nachystaných a do detailu promyšlených plánů. Pro bližší seznámení s námi a touto službou doporučujeme shlédnout video níže.

Mohla by Vás také zajímat naše související služba – stěhování a montáže výrobních linek na klíč. Pokud tedy potřebujete rychle a bezpečně přestěhovat výrobní linku, jsme tu pro Vás. Zajišťujeme též záruční i pozáruční servis na námi odvedenou práci. Výrobní linku opatříme revizními zprávami.

Disponujeme veškerým potřebným vybavením pro bezpečné stěhování těžkých břemen či výrobních linek a vše provádí kvalifikovaný personál. Naším cílem je odvádět kvalitní a profesionální práci a poskytovat našim zákazníkům komplexní a hlavně profesionální služby.

Cenová kalkulace

Pro stanovení ceny za tuto službu je nutné se nejdříve sejít, prohlédnout si předmět, určit množství a zjistit velikosti a technické náležitosti. Cenovou kalkulaci tedy nelze určit předem. Věříme, že tento postup plně oceníte a budeme se těšit na vaši poptávku.

Naposledy jsme stěhovali

Naše nejnovější práce zahrnovala stěhování výrobní linky na brambůrkové chipsy pro firmu QWIX Foods. Kromě standardních operací byla součástí i kontejnerová přeprava do Egypta.

Díky rozsáhlé síti smluvních partnerů po celé Evropě disponujeme nadstandardním pokrytím a rozmanitou nabídkou strojů a vozidel. Hlavní výhoda spočívá v úspoře výsledných nákladů na dopravu daného stroje či vozidla.

Proč stěhování strojů od Machinery Movers

Zkušenosti

Zkušenosti se stěhováním předmětů o hmotnosti až 100 tun.

Celosvětově

Veškeré služby zajišťujeme nejen po České republice, ale i v zahraničí.

Bohatá historie

Máme za sebou dlouhou a úspěšnou historii v oboru stěhování.

Klient na prvním místě

Našich klientů si vážíme a jednáme s nimi vždy slušně a na úrovni.

Pojištění předmětů

Všechny předměty jsou pojištěny na 10 mil. Kč. Možnost navýšení.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!

* povinné pole