O nás

Potřebujete přestěhovat těžké stroje, velká břemena, firmu, kancelář nebo domácnost? Hledáte profesionály, kteří se o váš majetek postarají a v bezpečí ho dopraví do cíle? Pak jste tady správně!

Naše firma – Machinery Movers – se zabývá přepravou a stěhováním strojů, stěhováním velkých a těžkých břemen, stěhováním technologií, firem i kanceláří. Společně se stěhováním zajišťujeme i přepravu nadměrných nákladů v České republice i v zahraničí. Nic nám není cizí a se vším si poradíme. A to i s břemeny, nad kterými si lámete hlavu a kvůli kterým už jste strávili mnoho bezesných nocí. Svěřte je nám a vyspěte se v klidu!

Vedle stěhování a přepravy velkých, těžkých či objemných břemen vám pomůžeme s vykládkou lodních kontejnerů, zajistíme obalový materiál a pokud nemáte kde své zboží uskladnit, i s tím si poradíme. Zajistíme bezpečné uskladnění podle vašich představ i potřeb.

Proč si vybrat právě naši firmu?

  • Protože za sebou máme dlouhou a úspěšnou historii v oboru stěhování těžkých strojů a velkých břemen.
  • Protože patříme mezi špičky ve svém oboru.
  • Protože realizujeme technologicky unikátní a pozoruhodné projekty.
  • Protože jsme sehraný tým odborníků a svou prací doslova žijeme.
  • Protože naše práce se netýká jen České republiky. Zasahujeme i do zahraničí.
  • Protože si vážíme našich klientů a jednáme s nimi vždy slušně a na úrovni.

Mezi naše nejzajímavější projekty patří např. stěhování firmy Mahr, pro kterou jsme přepravovali CNC stroje z Německa do České republiky. Našich spokojených klientů je ale mnohem víc a stále přibývají. Chcete se přidat mezi ně?

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!

Věříme, že budete s naší prací spokojeni.

Ing. Jan Holub, jednatel společnosti