Stěhování výrobních linek

Zajišťujeme stěhování výrobních linek na klíč. Díky našim více než 10letým zkušenostem z oboru si dokážeme poradit i s nejnáročnějšími podmínkami a přestěhovat jednotlivé stroje i celé výrobní linky a provozy k úplné spokojenosti našich zákazníků. Kontaktujte nás a připravíme pro Vás individuální nabídku podle Vašich požadavků.

Za kvalitou naší práce si stojíme. Výrobní linku opatříme revizními zprávami a zajišťujeme také záruční i pozáruční servis.

Máme k dispozici nejnovější technologie pro bezpečné stěhování strojů i výrobních linek a naši pracovníci jsou odborně vyškoleni. Zakládáme si na vstřícném jednání a spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě.

Cenová kalkulace

Cena za stěhování výrobní linky je vždy individuální a závisí na velikosti a počtu strojů a technické náročnosti stěhování. Domluvte si s námi prosím osobní schůzku, přijedeme k Vám, vše si prohlédneme a obratem vyhotovíme cenovou kalkulaci. Věříme, že tento postup oceníte a budeme se těšit na Vaši poptávku.

Naposledy jsme stěhovali

Poslední naše zakázka na stěhování výrobní linky byla pro společnost QWIX Foods, která poptávala přestěhování výrobní linky na bramborové chipsy z Kladna až do dalekého Egypta. Zajistili jsme veškerou dokumentaci k přepravě, jednotlivé stroje jsme demontovali, přepravili lodními kontejnery a v cílové destinaci je opět smontovali a zapojili.

Díky široké síti smluvních partnerů po celé Evropě můžeme našim zákazníkům nabídnout nejnovější stěhovací vozidla a technologie. Tím, že vozidla nemusíme dopravovat na dlouhé vzdálenosti, šetříme nejen čas, ale také náklady na stěhování výrobní linky či strojů.

Proč stěhování strojů od Machinery Movers

Zkušenosti

Zkušenosti se stěhováním předmětů o hmotnosti až 100 tun.

Celosvětově

Veškeré služby zajišťujeme nejen po České republice, ale i v zahraničí.

Bohatá historie

Máme za sebou dlouhou a úspěšnou historii v oboru stěhování.

Klient na prvním místě

Našich klientů si vážíme a jednáme s nimi vždy slušně a na úrovni.

Pojištění předmětů

Všechny předměty jsou pojištěny na 10 mil. Kč. Možnost navýšení.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám! Odpovíme do 24 hodin.

* povinné pole