Stěhování strojů České Budějovice

/

Přestěhovat stroje a zařízení v různých průmyslových odvětvích vyžaduje nasazení speciální techniky a profesionálního týmu takto zaměřených stěhovacích firem.

Stěhování průmyslových komplexů a strojního vybavení v Českých Budějovicích

Přemístit stroje a zařízení v rámci stávajícího objektu, případně je převézt na delší vzdálenost vyžaduje nasazení speciálních technických prostředků. Této profesi se věnují lidé s mnohaletými zkušenostmi v oboru logistiky a vzhledem k náročnosti pracovních úkolů a nadměrným rozměrům a hmotnostem břemen nelze jednoznačně říci, že by se s nimi vypořádala běžná stěhovací firma.

Neočekávané komplikace

Proces přemístění výrobní či montážní linky, mechanismů a komponentů pro fungování pracovišť jako jsou úpravny vody, elektrárny, nemocnice a mnoho dalších provozů se nesmí zastavit na neočekávaných situacích. Stěhovací firma si musí dokázat poradit v terénu i při nepřízni počasí, jako je déšť, silný mráz, sněžení, námraza či náledí. Překážkou není ani problematická přístupová cesta, kdy je třeba ji zpevnit či využít jiné možnosti nakládky. Jedinou podmínkou pro bezproblémový průběh prací je prostor pro parkování a průjezd potřebné techniky (mobilních jeřábů, kamionů s návěsem apod.)

Nezávislé pozitivní reference

Pečlivost a důslednost a především zkušenosti rozhodují o kvalitě provedené práce, stejně jako přípravné práce a vypracování projektu. Přestěhovat celou výrobní linku či provádět dílčí stěhování strojů České Budějovice, případně technické vybavení průmyslové a zemědělské výroby na Českokrumlovsku, není jen o hrubé fyzické síle, ale o správném pracovním postupu a nasazení technického vybavení.

Technika – páteř specializovaných stěhovacích firem tvoří technické prostředky, s nimiž lze přemístit břemena o hmotnosti do 100 tun. Jsou to vícenápravové mobilní jeřáby Liebherr s výsuvnými rameny v dosahu až 62 metrů, stěhovací portály Life Systém pro extrémně těžký náklad a samozřejmě nakladače a vysokozdvižné vozíky, které si poradí i s dvanáctitunovým břemenem. K převážení nákladu slouží kamiony Mercedes, Volvo a Scania s návěsy o celkové nosnosti do 24 tun.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!