Stěhování strojů Hradec Králové

/

Hradec Králové je město s tradicí průmyslové výroby. Technické prostředky, strojní vybavení a výrobní systémy se také musí občas někam přemístit.

S čím můžete počítat při stěhování strojů a výrobních komplexů v Hradci Králové

Recenze jsou klíčové

S rozvojem informačního média – internetu se podstatně mění i způsob rozhodování o kvalitě výrobků a služeb. Jen si představte situaci, že máte k dispozici jen rozhlas a televizi, kde je jen omezený vysílací prostor, a kde se stěží dozvíte nezávislé názory zákazníků, kteří před vámi zakoupili to, po čem toužíte, a kteří na základě svých zkušeností pravdivě popisují vlastní zážitky.

Recenze na internetu jsou z hlediska psychologie nesmírně zajímavé, lidé se totiž velice rádi chlubí tím, co se jim buď opravdu povedlo, anebo s čím byli naopak velmi zklamáni. K otevřenosti přispívá i možnost vyjádřit se anonymně, a tak nikomu z nás nic nebrání v tom, sdílet svůj vlastní názor a prožitek. To samé se týká i stěhovacích služeb na klíč, včetně stěhování strojů Hradec králové, Pardubice a okolí.

Klíčová je i komplexní služba na klíč

Přestěhovat nejen jeden soustruh, ale celý výrobní komplex např. ve strojírenské výrobě v Hradci Králové včetně skladových prostor, vzduchotechniky, zabezpečovacích systémů a podpůrných prostředků vyžaduje zcela jiný přístup, než hrubou sílu a „primitivní“ přenášení břemen.

Jde o náročný proces zejména ve fázi přípravy, která vyžaduje vypracování projektové dokumentace a stanovení přesného harmonogramu prací. Obnáší to postupné odpojení energetických zdrojů (přívodu elektrické energie, provozních kapalin atp.), demontování částí strojů, odebrání podpůrných mechanismů a zajištění břemene pro nakládku.

Samotné přemísťování strojů a zařízení se provádí dle jejich hmotnosti a velikosti mobilními jeřáby s nosností až 100 tun, velkoobjemovými kamiony s návěsy o nosnosti do 24 tun, případně dle nutnosti speciálními systémy „Lift System“, které si poradí i s těmi nejnáročnějšími úkoly.

… a co zkušenosti

V tomto oboru speciálního stěhování těžkých břemen hraje zásadní roli každá jednotlivá zkušenost a počet provedených zásahů. Čím více jich je, tím větší předpoklady k úspěchu v dalších realizacích, což se také odráží na zmiňovaných pozitivních referencích.

 

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!