Stěhování průmyslových strojů v ČR

Většina společností zaměřená na stěhování strojů, jak v České Republice i po celém světě běžně používají postupy, které jsou ve většině případů daleko od toho, co společnost/zákazník skutečně očekával. Existuje mnoho případů, kdy dodatečné náklady způsobené špatným plánováním, nedostatkem organizace a dokonce i improvizací u samotného stěhování skončily pohromou. Všechny tyto nežádoucí překážky způsobují podstatně vyšší dobu návratnosti pro sestavy průmyslových strojů, nad rámec minima přijatelného.

V praxi za účelem minimalizace těchto dodatečných nákladů se mnoho specializovaných stěhovacích firem zaměřených na stěhování průmyslových strojů a těžkých strojů snaží snížit náklady a najímá nekvalifikované pracovníky nebo doplácí na nízkou kvalitu materiálů.

Proto je společnost Machinery Movers s.r.o. přední průmyslovou stěhovací společnosti. Je zcela zřejmé, že hlavní body v procesech údržby a stěhování průmyslových sestav musí být aplikovány od prvního kontaktu se společností / zákazníkem. Přinášíme na stůl potenciální překážky v rámci projektu, který chcete realizovat a my jako odborníci v oblasti průmyslových strojů a montáží vám nabízíme efektivní a úspěšná řešení. Jak dokazují naše reference.

Podívejte se na celý seznam našich služeb, jako je například:

Služby společnosti Machinery Movers s.r.o. pokrývají území České Republiky, ale stěhujeme po celém světě. Hlavně pak po Evropě a sousedních státech.

Zkušenosti získané u velkých projektů v průběhu let nám umožňují předpovídat většinu problémů, které mohou nastat. To vše je možné díky prostředkům a infrastruktuře, kterou jsme vybudovali. Mezi nejlepšími jsme také díky neustálému školení a zdokonalování našich zaměstnanců. 

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!

* povinné pole