Stěhování průmyslových strojů v ČR

/

Jsme přední stěhovací společnost se zaměřením na stěhování průmyslových strojů. Chápeme, že hlavní body v procesech údržby a stěhování průmyslových sestav musí být aplikovány od prvního kontaktu se zákazníkem. Identifikujeme tedy potenciální překážky, které mohou v procesu stěhování nastat a jako odborníci v oblasti stěhování průmyslových strojů a provádění montáží Vám nabídneme efektivní a hlavně ta správná řešení. Máme za sebou stovky úspěšně dokončených prací, což dokazují naše reference.

Konkurenční společnosti zaměřené na stěhování strojů běžně používají postupy, které jsou daleko od toho, co klient skutečně očekává. Existuje mnoho případů, kdy dodatečné náklady způsobené špatným plánováním, nedostatečnou organizací či improvizací u samotného stěhování vyšplhaly neúměrně vysoko. V praxi, za účelem minimalizace těchto dodatečných nákladů se mnoho z těchto firem snaží snížit náklady a najímá nekvalifikované pracovníky nebo šetří na kvalitě materiálů.

Zkušenosti získané u velkých projektů v průběhu let nám umožňují předpovídat většinu problémů, které mohou nastat. To vše je možné díky prostředkům a infrastruktuře, kterou jsme vybudovali. Mezi nejlepší se řadíme také díky neustálému školení a zdokonalování našich zaměstnanců. Udělejte krok tím správným směrem a obraťte se na profesionály v oblasti stěhování.

Nezávazná poptávka

Pro stanovení ceny za přestěhování průmyslového stroje nebo těžkého břemena je ideální se nejdříve sejít, prohlédnout si předmět, určit množství a zjistit velikosti a technické náležitosti. Cenu tedy nelze určit předem. Věříme ale, že tento postup oceníte a těšíme se na Vaši poptávku.

Naposled jsme stěhovali

Reference stěhování stroje hlavní hlavní strana 7

Laser o váze 5,3 tuny

Reference stěhování stroje hlavní strana 4

Závod Polička

Proč stěhovat s námi

Zkušenosti

Bohaté zkušenosti

Běžně stěhujeme předměty o hmotnosti až 100 tun a poradíme si s nečekanými nástrahami a komplikacemi.

Mezinárodní stěhování

Stěhování po celém světě

Stěhovací služby zajišťujeme nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Bohatá historie

Letitá historie

Máme dlouhou a úspěšnou historii v této oblasti.

Klient na prvním místě

Zákazník na prvním místě

Všech zákazníků si maximálně vážíme a jednáme s nimi vždy slušně a na úrovni.

Pojištění předmětů

Pojištění předmětů

Předměty stěhování jsou pojištěny na 10 mil. Kč. V případě potřeby je však možné pojistné navýšit.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!

* povinné pole