Stěhování strojů Ústí nad Labem

/

Česká republika je zemí s rozvinutým průmyslem a do této oblasti patří i stěhování, demontáž a instalace výrobních linek a strojů včetně přípravných prací.

Jak přestěhovat průmyslové stroje a výrobní linky v Ústeckém kraji

Stěhovací služby musí jít s dobou a vyvíjí se spolu s rozvojem techniky a všemi jeho prostředky a možnostmi. To, co platilo ještě před dvaceti lety, je dnes již na smetišti dějin, máme k dispozici výkonnější hydraulické systémy, stroje a zařízení pro strojírenskou výrobu, automobilový a letecký průmysl, speciální zařízení pro provoz jaderných reaktorů a mnohá další odvětví.

Většina z nich využívá prostředky a mechanismy, jejichž hmotnost přesahuje desítky tun, a je-li zapotřebí rozšířit provoz, nahradit stávající systémy inovovanými, či snad přemístit výrobní technologie na jiné místo, aniž by je bylo nutné pracně demontovat, obrací se realizace těchto projektů stěhování strojů Ústí nad Labem a na Ústecku na specializované stěhovací společnosti.

Přesný pracovní postup

V této branži rozhodují o úspěchu nejen technické vybavení a vůle odvézt profesionální výkon, ale především zkušenosti. Stejně jako v jiných oborech lidské činnosti, i zde je zásadní správný pracovní postup.

Kvalifikace – tu získáte jedině mnohaletou prací v oboru a stěhovací firmy, které se specializují na velmi těžká a objemná břemena, si zakládají na své image díky kvalifikované pracovní síle. O úspěchu v oboru často rozhodují i zdánlivé maličkosti, jako podrobný plán a postup práce, příprava terénu pro usazení strojů a zařízení (vyrovnání podlahy, podpůrná konstrukce, hloubení výkopu pro inženýrské sítě atp.)

Potřebná technika – k přemístění a nakládání lehčích břemen se využívají vysokozdvižné vozíky a teleskopické manipulátory o nosnostech od 2,5 do 8 tun. Některé z nich mohou pracovat i ve venkovním prostředí při nepříznivém počasí. Stejně tak je tomu u mobilních jeřábů Liebherr, které se specializují na velmi těžké stroje, zařízení a výrobky. Poradí si s hmotností nákladu do 100 tun. Pro břemena s extrémně vysokou hmotností pak slouží speciální Lift Systémy, svou konstrukcí připomínající portálové jeřáby v nákladových docích.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!