Přestěhování výrobní haly MORIS design

/

Společnost MORIS design se na nás obrátila s požadavkem na přestěhování kompletní výrobní haly z pražských Malešic. Nová hala navíc měla být uspořádaná zcela jinak než ta stávající, a proto jsme museli celé stěhování pečlivě koordinovat s plány klienta.

Začali jsme demontáží strojů – postupně jsme demontovali CNC obráběcí stroje, CNC pily, pětiosé pily a další průmyslové stroje, které slouží klientovi k výrobě interiérů prodejen a dalších komerčních prostor. Nejrozměrnějším kusem vybavení bylo silo, které jsme kvůli velikosti nemohli přepravit vcelku, a proto jsme ho před přepravou s maximální opatrností rozřezali na dvě části.

Vše jsme za pomoci vysokozdvižného vozíku, jeřábu, manipulátoru, heverů a certifikovaných podvozků naložili, zajistili pro bezpečnou přepravu a kamiony převezli na požadované místo.

V cílové destinaci jsme silo opět svařili, všechny stroje smontovali a ve spolupráci se servisními pracovníky výrobců strojů následně i zapojili a uvedli zpět do provozu. Provedli jsme také odborné zapojení strojů k elektrotechnice a vzduchotechnice, která byla nedílnou součástí stěhování.

Za 4 dny bylo stěhování u konce – a společnost Moris design mohla ve své nové hale opět spustit výrobu.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!