Demontáž, stěhování a opětovná montáž vrtačky

/

Na stěhování těžší techniky se vyplatí si najmout firmu, která má jisté zkušenosti a odborné znalosti. Poté bude stěhování rychlé a především bezpečné.

Stěhování těžkých a nadměrných nákladůC stroje

Potřebujete přestěhovat vrtačku, která bude sloužit někde jinde? Samozřejmě pokud se bude jednat o klasickou, menší verzi, tak to zvládne každý a není třeba přemýšlet jak to udělat, aby všechno bylo v pořádku, stroj se neporouchal a podobně. Jinak i s dalším svým příslušenstvím váží pár tun. Navíc se to nenaloží ani na klasický vozík nebo do menší dodávky. Co teď? Není čas zoufat a přivodit si pár bezesných nocí. Naopak je čas oslovit firmu, která bude vědět, jak takové stěhování vrtačky s příslušenstvím zařídit, aby vše bylo v naprostém pořádku.

Jak to ideálně provést?

  • V první řadě je třeba kontaktovat společnost a domluvit si termín schůzky. Je důležité vše správně změřit a také promyslet jaká další technika bude zapotřebí a také který odborník bude nejlepší na místě. V takových firmách pracují kvalifikované osoby, které daným strojům rozumí a ví, co se může nebo zase na druhou stranu nemůže udělat, aby stěhování probíhalo rychle.
  • Následuje poté nástup s technikou, která pomůže s následnou demontáží a odborným odpojením. Ono se to na první pohled může zdát všechno velmi jednoduché, ale není radno se pouštět do takových věcí bez řádných zkušeností. Navíc většinou společnost je pojištěna v dostatečné výši, aby případně došlo k plnění pojistné události v případě poškození při manipulaci se strojem.
  • Samotná nakládka již nebude problém, protože se provádí s odpovídajícími stroji, buď s vysokozdvižným vozíkem, jeřábem nebo jinou technikou.
  • Po naložení se musí náklad řádně zabezpečit. Podle samotného přístupu se rovnou zjistí, že je dobře, že práci jste zadali někomu, kdo stěhování strojů a objemných těžkých břemen rozumí.
  • Práce nekončí jen demontáží, fotodokumentací, převozem a vykládkou. Pokud je nutné, tak se upraví terén na novém místě a stroj se opětovně poskládá a seřídí. Tudíž ihned po předání lze začít pracovat.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!