Demontáž, stěhování a opětovná montáž frézovacích strojů

/

Frézovací stroje mají poměrně velkou a silnou konstrukci. Je vůbec možné je přestěhovat, aby nedošlo k jejich poškození a navíc poskytly stejnou službu?

Stěhování frézovacích strojů nebude problém v rukou odborníků

Jsou produkty, které se bez frézování neobejdou. Poté není ani divu, že firmy vybaví svoji dílnu právě vysoce výkonnými vertikálními frézovacími centry. Zde mají možnost výběru otáček vřeten, rozdílný výkon a jejich typ. Nechybí velmi citlivý řídicí systém. CNC rotační stoly a samozřejmě další příslušenství. Neobejde se takové mohutné centrum bez elektřiny a například i elektronické kompenzace teploty. Není to žádný drobeček, ale správným seřízením odvede skutečně záslužnou činnost. Ne každé společnosti se podaří zůstat na jednom místě po celou dobu podnikání a tak je čas myslet na to, jak nejlépe dopravit takového pomocníka, který bude vážit i pár tun na nové místo. Naštěstí stačí najít někoho, kdo bude mít zkušenosti s převozem a stěhováním skutečně těžkých břemen a nezalekne se například i stěhování za hranice.

Schůzka rozlouskne obavy

Je důležité se spojit se stěhovací firmou, která disponuje všemi potřebnými a dostupnými prostředky. Technikou, která bude pomáhat při nakládce a vykládce. Navíc svým vlastním vozovým parkem, který zajistí opět bezproblémovou přepravu. Zde se posoudí rovněž náročnost celého procesu stěhování a následné práce, která bude s tím celkově spojena. Nicméně pokud se tyto dvě firmy dohodnou, již nestojí nic v cestě, aby se přistoupilo k samotnému činu.  Stěhování stroje se musí naplánovat a poté půjde vše hladce.

  • Odpojí se všechny kabely od elektrického zdroje.
  • Pokud to jde, tak není problém rozebrat další díly, které jsou součástí stroje.
  • Případně se zajistí všechny kapaliny.
  • Nesmí chybět fotodokumentace, která je v podstatě vodítkem pro správné poskládání a rovněž i důkazním materiálem.
  • Převoz frézovacího stroje je pojištěný pro případ, kdyby se něco stalo. A to samozřejmě platí i v případě toho, že by se něco poškodilo při manipulaci si následném zapojování.

Odborné zapojení na novém místě je skutečně výhodou a taková stěhovací společnost je poté velkou pomocí v nesnázích.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!