Demontáž, stěhování a opětovná montáž brusky

/

Potřebujete přestěhovat brusku? Není to žádný problém pro společnost, která běžně přepravuje těžké stroje a navíc disponuje vlastní technikou.

Stěhování těžkého strojeStěhování těžkého stroje

Strojírenství a další odvětví se bez správné brusky s příslušenstvím neobejdou. Pokud je nutné se přestěhovat do jiných prostorů nebo případně i začít podnikat na jiném místě a to například i v zahraničí, bez přestěhování to zkrátka nepůjde. Většinou součástí brusek jsou další citlivé komponenty. V takovém případě je lepší povolat společnost, která má zkušenosti s přepravou a stěhováním těžkých břemen. I to je celkem dost náročná a specifická práce, ale je pravdou, že každý odborník si s tím poradí celkem hravě. Než se vůbec přistoupí k samotné přepravě, tak bude následovat mnoho práce.

  • Vše bude vyžadovat přesně odvedenou práci, která v první řadě začne prohlídkou na místě. Stroj je nutné prohlédnout, domluvit se na postupu práce a skutečně je zapotřebí všechno přeměřit.
  • Začátky nejsou nijak složité, a pokud jsou stroje napojeny na nějaké zdroje, bez kterých se neobejdou, tak je nutné přistoupit nejprve k jejich odbornému odpojení. Do takové činnosti by se neměl pouštět nikdo bez zkušeností.
  • Pokud stroje obsahují oleje nebo i jiné kapaliny, tak je dalším krokem, následné vypuštění a řádné zabezpečení, aby nedošlo k znečištění. Tím se ale rovněž sníží hmotnost stěhovaného břemene.
  • Brusky mohou mít různé velikosti a dokonce i jejich součástí mohou být další komponenty. Pokud se provede následná demontáž, je logické, že stěhování brusky bude poté daleko jednodušší.
  • Velká břemena se rovněž musí dobře změřit a podle toho vytvořit i jasný plán, jaká technika bude zapotřebí na naložení či samotný převoz. Pokud bude nutné zajistit leteckou nebo lodní přepravu, tak samozřejmě je nutné znát i váhu stroje a do kolika možných kontejnerů se stroj dá rozložit.

Po převozu na místo určení dojde k opětovnému složení stroje a zajištění všech potřebných náležitostí, aby se mohlo začít rovnou pracovat. Poté jak se zdá tak s takovou firmou bude stěhování strojů probíhat zcela přirozeně a rozhodně potěší, že zárukou je následný servis.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!