Demontáž, stěhování a opětovná montáž lisů

/

Možná přemýšlíte o tom, jak rychle a bezpečně přestěhovat takový lis. Rozhodně to není žádný drobeček, a jak se zdá, tak bez odborné pomoci to nepůjde.

Stěhování lisu do nového prostředí

V podstatě žádný stroj, který dosahuje větších rozměrů, není zrovna skladný a přepravit ho na nové místo také není zrovna jednoduchou záležitostí. Ledaže by nastoupili profesionálové a se svojí strategií se pustili do díla, poté i stěhování lisu by nebyl žádný problém.

Na co se zaměřit při výběru vhodných stěhováků?

  • Rozhodně o mnohém v prvním momentě vypoví reference zákazníků, kteří si nechali něco přestěhovat. Ty mohou rozhodnout, zdali se vůbec daná společnost bude kontaktovat. Jak to vypadá, že i pro samotnou stěhovací firmu je velmi dobré se chovat ke svým klientům férově a nabídnout jim tu nejlepší péči. V podstatě se bude jednat o investici.
  • Jak postupují při samotné práci a zdali jsou to kvalifikovaní odborníci. Je to jen z důvodu toho, že převoz je častokrát spojený i s demontáží a následnou montáží, tak aby všechno bylo v pořádku a v podstatě nedocházelo k dlouhé prodlevě a stání stroje.
  • Rozhodující může být i to, jakou techniku společnost vlastní.
  • Pokud potřebujete stěhovat lis do zahraničí, tak zdali vůbec bude firma schopná zajistit vše potřebné pro bezpečnou přepravu.
  • Jaké bude nabízet podmínky a rovněž například jaké bude mít nabídky na krytí, pokud by došlo k poškození neodborným zásahem? Nebo poškozením při přepravě.

Každý si musí řádně rozmyslet, komu svěří svůj majetek, přece jenom investice do takového stroje nebyla nijak malá. A není divu, že majitel vyžaduje jisté záruky.

Stěhování těžkých břemen není zárukou

To že se někde zveřejní inzerát na stěhování strojů, neznamená, že se bude jednat o spolehlivou firmu. Důležitá je rovněž historie a zkušenosti s přepravou strojů, následně i odborná asistence u demontáže a To že se někde zveřejní inzerát na stěhování těžkých břemen, neznamená, že se bude jednat o spolehlivou firmu. Důležitá je rovněž historie a zkušenosti s přepravou strojů, následně i odborná asistence u demontáže a montáže stroje na novém místě. Pokud je vše správně proměřeno, naplánováno a je vidět zájem o spolupráci, to již hodně značí o tom, že firma chce především vše dobře udělat, aby zákazník byl nadmíru spokojený.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!