Demontáž, stěhování a opětovná montáž bucharů

/

Jsme stěhovací firma, která má zkušenosti s přepravou těžkých břemen a stěhováním strojů či jiné techniky, která dosahuje velké hmotnosti. Běžný inzerát?

Jak poznat správnou společnost, na kterou se dá spolehnout

Jak se říká, papír snese hodně a v případě inzerátů je to velmi podobné. Rovněž se napíše cokoliv, ale pravda může být hodně na jiné úrovni, než byste ji očekávali. Pokud skutečně potřebujete přestěhovat objemný náklad, těžký stroj nebo snad celou výrobní linku, tak musíme hledat podle recenzí a rovněž i podle zkušeností, které firma má, co v podstatě nabízí a jaké záruky poskytuje. Jedině poté bude vše v dobrých rukou a to dokonce i při stěhování bucharu. On totiž není žádný drobeček a dosahuje celkem dost vysoké hmotnosti a to až několika tun. Přesto pro správné stěhováky to nebude žádný problém.

  • Přijedou na místo, odkud se bude náklad stěhovat. Zde posoudí situaci, důkladně vše přeměří a domluví se na podmínkách a přepravě. V podstatě není problém buchar převézt kamkoliv a to klidně i za hranice České republiky.
  • Sami si vše připraví na nakládku a následný převoz na určené místo. Není třeba se obávat, protože odpojení a demontáž provádí pouze zkušení a profesionální pracovníci. Ti nezapomenou ani na vypuštění případných kapalin či olejů. Ono v podstatě se tím uleví i nákladu a při převozu poté nedochází k přelévání, což by mohlo být i důvodem k nějakému problému.
  • Podle podrobného plánu již mají připravenou techniku, kterou použijí jak při práci, tak při naložení.
  • Ke všemu pořídí dokumentaci. To rozhodně není z důvodu, že by se chlubili, jak jsou dobří, ale je v podstatě zdokumentováno vše, veškeré postupy a tím se předchází rovněž dalším problémům.
  • Stěhování bucharu je skutečně náročné a nemluvě o tom, že je nutné při vyložení zajistit i prostory, kde bude stát. A rozhodně potřebuje vytvořit odpovídající místo, které si bude rozumět s jeho hmotností a výkonem. Některé firmy takové místo připraví a následně provedou montáž těžkého stroje, tudíž majitel může být v klidu, jelikož neexistuje žádná dlouhá prodleva.

Stěhování je úspěšně zakončeno protokolem a předáním. Ne rozloženého stroje, ale plně funkčního, který může vykonávat svoji práci v novém prostředí.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!