Demontáž, stěhování a opětovná montáž vzduchotechniky

/

Každé větší pracoviště má k dispozici odpovídající vzduchotechniku. Není divu, že při stěhování jinam, je nutno přemýšlet o tom, že je nutné jí vzít s sebou.

Stěhování vzduchotechniky není jednoduché

Pokud se stěhuje celá firma, tak není divu, že je nutné vyřešit i vzduchotechniku, která je součástí každé výrobní haly. Důležité je vše dobře naplánovat. V podstatě to znamená udělat nějaký plán nebo vytvořit projekt, jak se bude v dané situaci postupovat, aby stěhování vzduchotechniky dopadlo dobře a na novém místě mohla opět bez problémů fungovat. Již teď je jisté, že stěhování firmy není tak jednoduché, jako když se někdo bude stěhovat do nového bytu nebo domku.

Co čeká stěhováky

  • V první řadě posouzení situace, co všechno budou potřebovat pro naložení a přepravu. Jak je dlouhá a rovněž i těžká vzduchotechnika.
  • Existuje i odlišná technologie, proto je nesmírně důležitý první kontakt a tou je prohlídka na místě odkud se bude odvážet.
  • V ceně jsou samozřejmě kompletní služby a tak jak je zde zapojená, bude nutné, aby byla i na novém místě zcela funkční a efektivní.
  • Provede se demontáž a díky vlastnímu vybavení to zase tak náročné nebude, zvláště pokud se do toho pustí kvalifikovaní odborníci. I přesto je lepší pořídit fotodokumentaci.
  • Transportem to nekončí a tak je potřeba ještě vzduchotechniku poskládat a zprovoznit. Častokrát je nutné použít patřičný materiál a ani v tomto případě není problém.
  • Poslední fází je předání spokojenému majiteli.

Profesionální přístup

Při stěhování těžkých břemen, strojů a rovněž vzduchotechniky, tak je nesmírně nutná zkušenost a dokonce i odborná způsobilost. Ačkoliv firma nabízí i poměrně dost velké odškodné, pokud by došlo k nějakému poničení. Vysoké pojistné krytí je poté jistou zárukou pro majitele, který si stěhování strojů objednal. Navíc ještě získá záruční servis na provedenou práci a dokonce něco navíc. Servis si totiž může objednat kdykoliv i po záruční době. A to se skutečně vyplatí. Takových firem se totiž vidí málo a tak je rozhodně důvod využít tak kompletních služeb.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!