Stěhování obráběcích a CNC strojů

/

Pokud instalujete do svého provozu obráběcí stroje, pravděpodobně počítáte s tím, že zde zůstanou, dokud si nepořídíte nové. Někdy se ovšem vyskytne situace, kdy váš obráběcí stroj musíte přestěhovat. Ať už potřebujete přemístit stroje z kvůli stěhování vaší firmy do jiných prostor, nebo z jiného důvodu, mnoho lidí si kvůli stěhování dělá starosti.

Přestěhovat obráběcí CNC stroj totiž není právě jednoduché. Nejenže jde o velice objemné a těžké zařízení, se kterým nelze manipulovat bez speciální techniky, ale navíc jde o zařízení velmi náchylné k jakémukoli poškození. CNC obráběcí stroje jsou schopny opracovávat materiály s přesností setin milimetru a jakýkoli náraz je může poškodit. V cílové destinaci navíc nemůžeme CNC stroj jen tak položit. Musí být přesně a citlivě uložen na předem připravené místo a následně znovu seřízen. Díky všem těmto náročným, ale nezbytným postupům je stěhování obráběcích strojů náročným úkolem, který nemůžete jen tak jednoduše svěřit jakékoli stěhovací firmě.

Pro stěhování obráběcích strojů oslovte profesionály

V případě že vás čeká stěhování obráběcích strojů, oslovte firmu Machinery Movers, jejíž hlavní činností je zvedání, přeprava a instalace obráběcích strojů a dalších nadrozměrných nebo těžkých nákladů. Nejen že dokážou vaše obráběcí stroje bez poškození přepravit kamkoli si budete přát, ale navíc vám je na místě samém usadí, zapojí a seřídí, takže budete moci začít ihned pracovat. Působí ve všech průmyslových odvětvích, což znamená, že disponují rozsáhlými znalostmi různých typů průmyslových obráběcích strojů. Firma Machinery Movers má k dispozici speciální zdvihací zařízení, které umožňuje pohybovat obráběcími stroji i ve stísněných prostorách. Má také dlouholeté zkušenosti se stěhováním obráběcích strojů nejen v ČR, ale po celém světě.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!