Stěhování firem a kanceláří

Potřebujete přestěhovat svou firmu, kancelář, obchod, nebo celý velký podnik? Máte obavy, že přesun bude mít dopad na provoz a tím i na vaše zisky? V tom případě uděláte dobře, když vše svěříte do našich rukou. Machinery Movers se zabývá stěhováním menších podniků a firem, obchodů i skladů, stejně jako převážením celých velkých podniků se všemi stroji a technologiemi. Nezalekneme se ani stěhování velkých těžkých a nesouměrných břemen. Můžete nám tak bez obav svěřit firemní trezory, nebo klavírní křídlo. Máme bohaté zkušenosti a nic pro nás není problém. Vše si předem pečlivě promyslíme, poměříme, rozplánujeme a samozřejmě zkonzultujeme s vámi!

Jak stěhování firem probíhá, jaký je postup a jak k jednotlivým krokům přistupujeme?

Samozřejmostí je bezplatná konzultace, která je vůbec prvním krokem při stěhování firmy. Poté, co od vás získáme potřebné informace, si prohlédneme prostory a hlavně nábytek, stroje, břemena atd. Zkrátka vše, co bude potřeba přestěhovat. Na základě toho všeho vám vypracujeme časový harmonogram, ve kterém se bude celý přesun konat a který bude reálný pro obě strany.

Vše, co je potřeba stěhovat, sami demontujeme, zabalíme a technicky zabezpečíme při následném převozu. V cíli vše opět vybalíme a smontujeme tak, aby vaši zaměstnanci mohli rovnou nastoupit do práce a nic je neomezovalo. Na vše si sami zajistíme krabice, pytle i další obalový materiál.

Pokud potřebujete přestěhovat kancelářskou agendu, výpočetní techniku či další vybavení, ani s tím nebude problém. Vše odborně zabalíme a přepravíme, stejně jako zajistíme bezpečné vyložení a nachystání k opětovnému užívání.

Stěhujete firmu, kancelář nebo obchod a obáváte se, že nové prostory nebudou dostatečně reprezentativní. Při konzultaci je možné s námi domluvit i vymalování veškerých prostor – ať už těch, které opouštíte, tak těch, do kterých se stěhujete.

Pokud máte nepotřebný nábytek, techniku či jiné vybavení firmy, které už do nových prostor nechcete stěhovat, můžeme se při konzultaci rovnou domluvit na jejich likvidaci.

Stěhování firem, podniků, kanceláří i obchodů vám zajistíme nejen po celé České republice, ale i v zahraničí. Cenu domluvíme po vzájemné konzultaci, prohlédnutí prostor a předmětů určených ke stěhování, stejně jako po dořešení veškerých úkonů spojených s procesem.