Demontáž, stěhování a opětovná montáž obráběcích strojů

/

CNC stroje či celkově obráběcí centra jsou velmi žádané i v zahraničí. Ačkoliv se jedná o poměrně těžké Stěhování těžkých břemen nebo náročnější objemné techniky, není žádná jednoduchá záležitost. Ovšem se správnou firmou se dá zvládnout vše předpisově.

Stěhování těžkých břemen s úsměvem

Pokud se do práce pustí profesionálové, poté jde všechno pěkně od ruky a nezmění na tom nic, že se bude jednat o těžké nebo nějak citlivé stroje na přepravu. Výhodou je, že taková společnost své práci nejen rozumí, ale poskytuje i nadstandardní služby, které se skutečně hodí. Navíc, když disponuje odpovídající technikou na zvedání, nakládku a manipulaci se stroji. Dále je nesmírně důležitý i odborný přístup k demontáži a následného zapojení. Výhodou společnosti, je rovněž odpovídající technika, která bude při práci potřebná. Poté se stěhování stroje zcela jistě zdaří na výbornou.

Jak takové stěhování probíhá?

V první řadě je třeba se podívat zblízka na to, co se vlastně bude stěhovat, v jakém je to případně stavu, jaká technika se bude muset povolat nebo dokonce co vše bude třeba zařídit za dokumentaci, zvláště pokud se bude stěhování provádět do ciziny.

  • Při prohlídce se dohodnou podmínky a zajistí vše potřebné náležitosti.
  • Následuje odborné odpojení od elektřiny.
  • Demontáž zařízení se provádí opět pod odborným dohledem, aby se nic nepokazilo ani neponičilo.
  • Nakládka se provádí citlivým způsobem a není problém ani stísněný prostor. O to se totiž postará speciální zdvihací zařízení.
  • Podle místa určení se zajistí potřebné náležitosti, včetně dokumentace, pokud se to bude týkat zahraničí.
  • Nemusíte se obávat přepravy, protože vše je řádně ukotveno a navíc i pojištěno pro případ jakéhokoliv poškození.
  • Po vykládce se opětovně stroje zapojí a seřídí. V podstatě jsou ihned připraveny k práci.

Stěhování

Stěhování obráběcího stroje je naprosto bezpečné, protože jej provádí profesionálové. Nejen co se týká samotné přepravy a stěhování. Celkově do této činnosti lze zahrnout i podrobně sestavený plán, aby vše probíhalo hladce. Nechybí ani úprava terénu, aby stroje mohly být dobře usazeny a správně zapojeny. To vše vyžaduje jistou kvalifikaci a ta zde rozhodně nechybí.

Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci i vám!